Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0