Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Tale of CinemaRated ★ 2.0
Space JamRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 2.0- DoctorRated ★ 2.0
The Coast GuardRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 1.0