Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0