Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 1.0
DuneRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 5.0
Ready or NotRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
NobodyRated ★ 3.5
Europa ReportRated ★ 4.5
Resident Evil: Welcome to Raccoon CityRated ★ 0.5
The Last DuelRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 5.0