Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
Emilia PerezRated ★ 4.0