Movies
Ratings
200
The Lego MovieRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Lucky Chan-silRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0