Movies
Ratings
296
Forever the MomentRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5