Titles you rated
JumongRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0