Series
Ratings
24
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0