Movies
Ratings
260
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Death at a FuneralRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.5