Movies
Ratings
182
PushRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Facing the GiantsRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0