Movies
Ratings
795
Song to SongRated ★ 2.5
Think Like a ManRated ★ 1.5
Get SmartRated ★ 4.0
The Break-UpRated ★ 2.5
Second ActRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 1.5
The House BunnyRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
Before We GoRated ★ 2.5
Camille ClaudelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
SpanglishRated ★ 3.0
Broken EmbracesRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 2.5
Total EclipseRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.5