Series
Ratings
15
YouRated ★ 1.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
One Day at a TimeRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 슬로리딩, 생각을 키우는 힘Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0