Titles you rated
LooperRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 1.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 5.0