Movies
Ratings
1117
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 1.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Oki's MovieRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 5.0