Series
Ratings
27
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 1.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0