Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5