Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0