Movies
Ratings
477
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
FailanRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0