Movies
Ratings
18 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 FrozenRated ★ 3.5 FrozenRated ★ 3.5
 August RushRated ★ 4.5 August RushRated ★ 4.5
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
 The Man from EarthRated ★ 3.0 The Man from EarthRated ★ 3.0
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
 Good Will HuntingRated ★ 5.0 Good Will HuntingRated ★ 5.0
 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
 Catch Me If You CanRated ★ 5.0 Catch Me If You CanRated ★ 5.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5 Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
 HerRated ★ 3.0 HerRated ★ 3.0
 WhiplashRated ★ 2.5 WhiplashRated ★ 2.5
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
 Ode to My FatherRated ★ 3.0 Ode to My FatherRated ★ 3.0
 The AttorneyRated ★ 4.0 The AttorneyRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 4.0 3 IdiotsRated ★ 4.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0