Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5