Series
Ratings
17
AnnaRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5