Titles you rated
ShineRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 1.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Don JonRated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0