Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0