Series
Ratings
28
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0