Movies
Ratings
233
OldboyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Road to PerditionRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0