Movies
Ratings
509
The TerminatorRated ★ 1.5
DaredevilRated ★ 2.5
Shadowless SwordRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0
22 BulletsRated ★ 2.0
WarRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 0.5
Break OutRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The World Is Not EnoughRated ★ 2.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 2.5
BeanRated ★ 1.0
LooperRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 1.0
Welcome to the PunchRated ★ 1.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 1.5
RamboRated ★ 1.0