Titles you rated
Dark NunsRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
HereticRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
House of the DisappearedRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
All Dogs Go to HeavenRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 1.5
SanctumRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0