Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Political FeverRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5