Series
Ratings
39
Good DoctorRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0