Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0