Movies
Ratings
221
BelieverRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0