Titles you rated
HERORated ★ 4.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0