Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0