Movies
Ratings
18
The IntouchablesRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
FriendRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0