Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0