Titles you rated
HopeRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5