Titles you rated
FriendRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0