Titles you rated
Win WinRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.5
King of ComedyRated ★ 3.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
Me, Myself & IreneRated ★ 2.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 2.5
Step BrothersRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
True StoryRated ★ 3.5
SorumRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 4.5
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5
LoveRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 3.0