Series
Ratings
51
The Pursuit of LoveRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5- 영국의 품격, 브리티시 럭셔리를 만나다Rated ★ 3.0
Rated GRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5