Series
Ratings
27- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0