Movies
Ratings
211
DivergentRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 3.5
The Mummy ResurrectedRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0