Titles you rated
The MartianRated ★ 4.5
HopeRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 3.0