Titles you rated
OldRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
GrassRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
Do the Right ThingRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The SearchersRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 4.0