Titles you rated
Ted LassoRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0