Movies
Ratings
553
The Little MermaidRated ★ 3.5
Ice PrincessRated ★ 5.0
A Long VisitRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
My Mother the MermaidRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Mutt BoyRated ★ 1.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 2.0
Bring It On AgainRated ★ 5.0
Go Go 70'sRated ★ 5.0
HerbRated ★ 5.0