Series
Ratings
11- The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
- Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
- Game of ThronesRated ★ 4.0
- Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
- High KickRated ★ 4.0
- Game of ThronesRated ★ 4.0
- SherlockRated ★ 4.0
- SherlockRated ★ 4.0
- Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
- Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
- Incomplete LifeRated ★ 4.5