Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.0