Movies
Ratings
16
Tidal WaveRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 2.0