Movies
Ratings
623
Nothing SeriousRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.0